Warsztat turlania i zabaw choreograficznych | STS

Warsztat turlania i zabaw choreograficznych | STS

Warsztat turlania i zabaw choreograficznych dla dzieci w wieku 4-8 lat i opiekunów (bilet tylko dla rodzica/opiekuna)

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i ich opiekunów, podczas których będziemy się turlać, skakać, podtrzymywać, wspierać, pokrzykiwać, śpiewać i tańczyć, a wszystko po to aby doświadczyć radości ze wspólnej, twórczej zabawy, komponowania ruchu i tworzenia prostych choreografii.


Anna Skolimowska – nauczyciel wychowania fizycznego, instruktorka tańca współczesnego i fitness, była tancerka Pracowni Fizycznej Jacka Owczarka, od dwóch lat pasjonatka śpiewu białego, śpiewa w Zespole Ludowym Piliczanie, wraz z Krzysztofem Skolimowskim prowadzi warsztaty dla dzieci, młodzieży i rodzin.

Krzysztof Skolimowski – tancerz, pedagog absolwent wychowania fizycznego na Uniwersytecie Łódzkim. Szkolił się w Wake Forest University Department of Theatre and Dance w Karolinie Południowej w USA. Starszy wykładowca Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia i techniki tańca. Nauczyciel jogi międzynarodowej Fundacji Art of Living. Twórca spektakli i audycji tanecznych dla dzieci. Jako tancerz i choreograf współpracował z wieloma instytucjami, grupami i teatrami w całej Polsce, jak m.in. Pracownia Fizyczna, Teatrem Tańca Alter, Teatrem V6 w Łodzi, Teatrem Pinokio.

czytaj mniej

kiedy gramy

News