System | MST 2019

System | MST 2019

Teatr Chmur

Czy każdy system niszczy w człowieku wolność?

Spektakl „System” jest opowieścią o młodych ludziach idących do pierwszej klasy, idących do szkoły. To właśnie tu już od pierwszych chwil następuje zetknięcie z bezduszną machiną szkolnego systemu. Jest to historia o dojrzewaniu i radzeniu sobie z problemami, które właśnie w szkole mają swój początek. W „Systemie” widz odnajdzie wiele ważnych tematów obecnych w życiu każdego młodego człowieka tj. brak zrozumienia, zetknięcie z obłudą, lęk przed niepowodzeniem, strach przed silną grupą, pierwszą szkolną porażkę, straconą nadzieję czy pierwszą miłość.


6. Młodzieżowe Spotkania Teatralne 2019
Mamy przyjemność zaprosić na 6. Młodzieżowe Spotkania Teatralne, podczas których zaprezentują się najlepsze warszawskie młodzieżowe zespoły teatralne – zdobywcy prestiżowych nagród na najważniejszych stołecznych i ogólnopolskich festiwalach oraz przeglądach ruchu amatorskiego. 16 października na Dużej Scenie STUDIO teatrgalerii zobaczymy „perełki” współczesnego teatru młodzieżowego, a zwieńczeniem każdego pokazu będzie rozmowa z twórcami i ekspertami z dziedziny teatru i sztuki: Januszem Majcherkiem i Dominiką Ostałowską. Spotkania poprowadzi Krzysztof Wilkowski.  

Młodzieżowe Spotkania Teatralne realizowane są w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej; ich inicjatorem był animator, aktor i reżyser Tomasz Mitrowski. 

Bezpłatne wejściówki na MST można odbierać w kasie STUDIO. 

czytaj mniej

twórcy

SCENARIUSZ I REŻYSERIA Julia Kotarska-Rekosz
MUZYKA Tomasz Struzik
WYSTĘPUJĄ aktorzy Studia Teatralnego Julii Kotarskiej-Rekosz

kiedy gramy

News