RABIH MROUÉ_STUDIO

RABIH MROUÉ_STUDIO

OPEN STUDIOS 22 – 28 czerwca 2020

“My Body-Image”

Rabih Mroué - jeden z ciekawszych i ważniejszych współczesnych twórców, który proponuje nowy, wyjątkowy język teatralny. Reżyser, artysta wizualny,  aktor i dramatopisarz. Urodził się w Bejrucie, obecnie mieszka w Berlinie. Zafascynowany przenikaniem się fikcji i realności, w swojej praktyce artystycznej - wywodzącej się z teatru - swobodnie sięga do rozmaitych dyscyplin, poruszając się pomiędzy sceną, performatywnymi wykładami i sztukami wizualnymi.

W ramach pracowni Rabiha Mroué zapraszamy na spotkanie z artystą, które odbędzie się online na profilu FB teatru.
W rozmowie wezmą udział także Ileana Dimadi i Christina Liata.
Prowadzenie Szymon Adamczak.
Wydarzenie w języku angielskim.
Współpraca: Centrum Kulturalne Onassis Stegi (Grecja)
PARTNER MEDIALNY


#WSPIERAMSTUDIO / #WSPIERAMKULTURE ❤

Drodzy Widzowie. Wydarzenia w ramach Open Studio i wiele innych naszych działań prezentujemy bezpłatnie on-line na Facebooku i kanale YouTube. Jeżeli podoba się Wam to, co robimy prosimy o wparcie . Więcej TUTAJ


WRACAMY!
Zakończenie sezonu

OPEN STUDIOS
22 – 28 czerwca 2020

Otwieramy się! Open Studios, od 22 do 28 czerwca 2020 tygodniowy przegląd projektów, które powstały w ramach wirtualnych pracowni w studio_online i na scenach Teatru.  Powrót do spektakli repertuarowych w połowie sierpnia.

Przez ostatnie trzy miesiące, STUDIO funkcjonowało w wymiarze czysto wirtualnym, ale o powrocie widzów do teatru marzyliśmy od dawna. Nieodpłatnie udostępniliśmy naszym widzom zapisy spektakli bieżących i archiwalnych, czytania powieści, koncerty live, zorganizowaliśmy działania edukacyjne. Zaprosiliśmy nie tylko polskich artystów, ale także wybitnych międzynarodowych twórców, których dorobek ustanowił filary nowoczesnej myśli teatralnej. W sumie zrealizowaliśmy 67 wydarzeń w ramach 14 projektów, a łączna liczba wyświetleń udostępnionych przez nas materiałów przekroczyła 350 tys. Wierzymy jednak, że formy te nigdy nie zastąpią żywego kontaktu artysty z widzem.


Wstęp do Teatru oraz obsługa organizacji widowni ściśle przestrzegają wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2, ogłoszonych przez MKiDN.


czytaj mniej

kiedy gramy

News