Natalia Iwaniec - GaGa/people i improwizacja - warsztat STS

Natalia Iwaniec - GaGa/people i improwizacja - warsztat STS

warsztat dla młodzieży 16+ i dorosłych, poziom otwarty

GaGa to metoda pracy z ciałem stworzona przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Awiwie, przygotowującego treningi dla tancerzy zespołu Batsheva. GaGa pozwala ciału uzyskać większą giętkość i elastyczność. Podnosi świadomość fizycznych słabości, pokazując jednocześnie, jak można wyjść poza swoje ograniczenia.

Zajęcia GaGa / people trwają godzinę i są prowadzone wyłącznie przez tancerzy, którzy ściśle współpracowali z Ohadem Naharinem. Nauczyciele prowadzą uczestników za pomocą serii sugestywnych instrukcji, które następują po sobie. Zamiast kopiować konkretny ruch, każdy uczestnik warsztatu aktywnie bada te instrukcje, odkrywając, w jaki sposób może zinterpretować informacje i wykonać  zadanie. Kursy GaGa / people oferują kreatywne ramy dla uczestników, zwiększają swoją świadomość fizyczną, poprawiają elastyczność i wytrzymałość oraz doświadczają przyjemności ruchu w przyjaznej, akceptującej atmosferze.

Uczestnicy powinni mieć wygodne ubrania i być przygotowani do tańca boso lub w skarpetkach. Wskazane jest przyniesienie wody do picia i ręcznika do użycia po zajęciach.

czytaj mniej
BILETY

20 ZŁ

CZAS TRWANIA

90 MIN

GRUPA DOCELOWA

młodzież 16+ i dorośli, poziom otwarty

fot. Yarek Baranik

kiedy gramy

News