MASECKI_STUDIO

MASECKI_STUDIO

OPEN STUDIOS 22 – 28 czerwca 2020

DZIŚ FINAŁ OPEN STUDIOS

28.06, godz. 18.00 | TEATR: DUŻA SCENA + STREAMING: FACEBOOK i YOUTUBE 


Trio Jazzowe Marcina Maseckiego

W kwietniowe i majowe niedziele w czasie pandemii, w samo południe, Marcin Masecki zapraszał widzów i słuchaczy do swojego domu na cykl autorskich interpretacji klasyki  i rozmów o niej   (“Złoty okres europejskiej muzyki klasycznej”), a następnie na podobną przygodę z jazzem (Cykl “Złoty okres amerykańskiego jazzu”). 28 czerwca zagra na żywo już nie z mieszkania, ale na Dużej Scenie STUDIO teatrgalerii z perkusistą Jerzym Rogiewiczem i kontrabasistą Piotrem Domagalskim, z którymi tworzy Trio Jazzowe Marcina Maseckiego. Zespół, który gra rzadko, ale brzmi jakby grał od zawsze, wykona autorskie utwory Maseckiego. Ten wyjątkowy koncert to symboliczne zamknięcie wirtualnej pracowni Marcina Maseckiego i zakończenie teatralnego sezonu. 

Po koncercie spotkanie z artystami: Duża Scena + streaming FB/YT.
Prowadzi Krzysztof Kwiatkowski


#WSPIERAMSTUDIO / #WSPIERAMKULTURE ❤

Drodzy Widzowie. Wydarzenia w ramach Open Studio i wiele innych naszych działań prezentujemy bezpłatnie on-line na Facebooku i kanale YouTube. Jeżeli podoba się Wam to, co robimy prosimy o wparcie . Więcej TUTAJ


PARTNER MEDIALNY


WRACAMY!
Zakończenie sezonu

OPEN STUDIOS
22 – 28 czerwca 2020

Otwieramy się! Open Studios, od 22 do 28 czerwca 2020 tygodniowy przegląd projektów, które powstały w ramach wirtualnych pracowni w studio_online i na scenach Teatru.  Powrót do spektakli repertuarowych w połowie sierpnia.

Przez ostatnie trzy miesiące, STUDIO funkcjonowało w wymiarze czysto wirtualnym, ale o powrocie widzów do teatru marzyliśmy od dawna. Nieodpłatnie udostępniliśmy naszym widzom zapisy spektakli bieżących i archiwalnych, czytania powieści, koncerty live, zorganizowaliśmy działania edukacyjne. Zaprosiliśmy nie tylko polskich artystów, ale także wybitnych międzynarodowych twórców, których dorobek ustanowił filary nowoczesnej myśli teatralnej. W sumie zrealizowaliśmy 67 wydarzeń w ramach 14 projektów, a łączna liczba wyświetleń udostępnionych przez nas materiałów przekroczyła 350 tys. Wierzymy jednak, że formy te nigdy nie zastąpią żywego kontaktu artysty z widzem.


Wstęp do Teatru oraz obsługa organizacji widowni ściśle przestrzegają wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2, ogłoszonych przez MKiDN.
czytaj mniej

twórcy

TRIO JAZZOWE MARCINA MASECKIEGO:
PIANINO MARCIN MASECKI
KONTRABAS PIOTR DOMAGALSKI
PERKUSJA JERZY ROGIEWICZ
REŻYSERIA ŚWIATEŁ ALEKSANDR PROWALIŃSKI
BILETY

50 ZŁ

kiedy gramy

News