InDanceGration | MST 2019

InDanceGration | MST 2019

Dom Kultury Dorożkarnia

Projekt InDanceGration to próba łamania stereotypów i schematów na temat „inności”, jakie powszechnie funkcjonują w naszym życiu codziennym. To poszukiwanie porozumienia i tolerancji dla odrębności kulturowej. Elementem finałowym jest utwór „Zaproście mnie do stołu” autorstwa W. Szymanowicza: “Zaproście mnie do stołu. Zróbcie mi miejsce między Wami. Wspominajcie sobie trudne lata. Powiedzcie otwarcie, co serdecznie boli? Może znajdzie się między wami voyager? Opowie o barwnych krajach, egzotycznych krajach (...)”

Spektakl taneczny zrealizowany w ramach programu WIELOKULTUROWOŚĆ Funduszu Animacji Kultury WPEK 2018.


6. Młodzieżowe Spotkania Teatralne 2019
Mamy przyjemność zaprosić na 6. Młodzieżowe Spotkania Teatralne, podczas których zaprezentują się najlepsze warszawskie młodzieżowe zespoły teatralne – zdobywcy prestiżowych nagród na najważniejszych stołecznych i ogólnopolskich festiwalach oraz przeglądach ruchu amatorskiego. 16 października na Dużej Scenie STUDIO teatrgalerii zobaczymy „perełki” współczesnego teatru młodzieżowego, a zwieńczeniem każdego pokazu będzie rozmowa z twórcami i ekspertami z dziedziny teatru i sztuki: Januszem Majcherkiem i Dominiką Ostałowską. Spotkania poprowadzi Krzysztof Wilkowski.  

Młodzieżowe Spotkania Teatralne realizowane są w ramach Warszawskiego Programu Edukacji Kulturalnej; ich inicjatorem był animator, aktor i reżyser Tomasz Mitrowski. 

Bezpłatne wejściówki na MST można odbierać w kasie STUDIO. 

czytaj mniej

twórcy

OPIEKA REŻYSERSKA Darek Sikorski
CHOREOGRAFIA Izabella Borkowska
FILM Jacek Różański
WYSTĘPUJĄ Sonia Mirpuri, Teatr Tańca Test, Teatr Tańca Jazz i Studio Jazz

kiedy gramy

News