Galeria Studio Online

Galeria Studio Online

Specjalnie dla publiczności online Natalia Andrzejewska, opiekunka zbiorów Galerii Studio, oprowadza po jej magazynach. Kolekcja Galerii Studio powstawała od 1972 roku, dzisiaj liczy prawie tysiąc obiektów: obrazy, rysunki, rzeźby, fotografie, druki, tkaniny, asamblaże, instalacje przestrzenne, w tym wyjątkowy zespół prac Józefa Szajny. W sytuacji, w której zwiedzanie wystaw sztuki wciąż jest ograniczone, a muzea dopiero zaczynają na nowo otwierać się dla publiczności po dwóch miesiącach zamknięcia z powodu pandemii, postanowiliśmy zaprosić widzów na wycieczkę po magazynie. Na co dzień niedostępny, kryje wiele niezwykłych dzieł i ciekawych historii. W 2018 roku rozpoczęliśmy projekt reorganizacji i modernizacji magazynów Galerii Studio. Natalia Andrzejewska mówi o tym, jak wygląda codzienna opieka nad kolekcją dzieł sztuki, a także o tym, na czym polega długofalowy program przeciwdziałania procesom niszczenia obiektów z kolekcji. Oprowadzanie po magazynach zostało nagrane 23 kwietnia.


Specjalnie dla publiczności online po wystawie &I<3U2 oprowadza jej kuratorka Paulina Olszewska:


Specjalnie dla publiczności online po wystawie &I<3U2 oprowadza autor projektu przestrzeni wystawy Krzysztof Skoczylas:Autorem filmów jest Remi Urant


Więcej o kolekcji Galerii Studio

Więcej o wystawie &I<3U2


Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebook'u oraz na Instagramie.


fot. Remi UrantSzanowni Państwo,
przez kolejne tygodnie w ramach akcji #studio_online będziemy udostępniać Państwu bezpłatnie koncerty, spektakle, kolekcję Galerii Studio, słuchowiska, projekty edukacyjne. Kontynuujemy naszą aktywność, bez biletów, z domu. Dlatego też Państwa wsparcie jest dla nas tak ważne. Dzięki Państwa darowiźnie będziemy mogli wspierać artystów, którzy realizują wysokiej jakości projekty - także teraz, w okresie kwarantanny. Bądźmy razem!

Dla zainteresowanych podajemy numer konta:
63 1130 1017 0020 0621 0320 0003
Bank Gospodarstwa Krajowego w Warszawie
W tytule przelewu prosimy wpisać „Darowizna na cele statutowe Teatru STUDIO”.
Jej wysokość jest zupełnie dowolna.

Po zakończeniu akcji przedstawimy Państwu raport z wykorzystania środków, uwzględniający zebraną sumę i jej przeznaczenie.
Pozdrawiamy i do zobaczenia na ekranach i na scenie!

News